חזרה לבריאות וטיפוח

גם כאשר אתם רחוקים מהבית אין זו סיבה להזניח את השמירה על הכושר. לכן, הכנו עבורכם פתרונות לכל צורכי הכושר והבריאות, מאימונים בהתאמה אישית על חוף הים ועד יוגה על הדק. כך, שהייתכם בנורמן תגרום לכם לחוש כמו שאתם בבית, רק בתל אביב.

לחץ כאן לצפיה בתפריט הספא

גלילה לתוכן העמוד
ספא יוקרתי

חדר הכושר

חדר הכושר פתוח 24 שעות ביממה וממוקם בקומה השלישית. הציוד המוצע לאורחים הוא החדיש ביותר בתחום. כרטיס הכניסה לחדר גם מאפשר לכם כניסה לחדר הכושר.
ציוד הטכנו-כושר שלנו ידידותי למשתמש וידוע בעיצוב המודרני ובטכנולוגיה החדישה שלו. אם תרצו להזמין אימון בידי מאמן אישי, שיעזור לכם לפתח תוכנית אימון מותאמת אישית וילווה אתכם לאורך האימון, ניתן לעשות זאת בתשלום נוסף (ובהתראה של 24 שעות מראש).

בר מסעדה בתל אביב

תוכנית ניקוי רעלים על בסיס מיצים ושייקים

תוכנית ניקוי הרעלים שאנו מציעים לכם כוללת 7 בקבוקים של מיצים ושייקים טעימים וממלאים, גדושים בחומרים נוגדי חמצון, בוויטמינים ובמינרלים על-מנת לסייע לכם לאזן את האלקלינים בגוף, לסלק רעלים ולחדש את כל המערכת. כל המיצים כוללים פירות וירקות טריים ומקומיים בגידול אורגני ושורשים אורגניים בעלי עוצמת ריפוי, כמו ג'ינג'ר וכורכום. כל הרכיבים נבחרים בקפידה כדי שניתן יהיה להתאים את המיצים לטעם ולצרכים האישיים שלכם.

ספא במלון בתל אביב

יוגה ופילאטיס

לאוהבי הפילאטיס והיוגה, ניתן לשאול את מזרני היוגה או את כדורי הפילאטיס שלנו ולהתעמל לבד או בליווי המורים המקצועיים שלנו, הזמינים לעבוד איתכם בגן המגדל, בגן עצי ההדר או על מתקן בסטודיו במגוון רחב של שיטות, כגון אשטנגה, איינגאר, ויניאסה ועוד. לקבלת פרטים נוספים, אנא פנו אל דלפק אזור הבריאות.

ספא במלון בתל אביב

בואו לפגוש את המאמן שלנו: סם סטילר

ספורטאי העבר, בעל הפרסום העולמי, סם סטילר, הפך למאמן מקצועי וכעת הוא מאמן הכושר של דה נורמן. אורחים המעוניינים לשמור על כושר גופני יכולים להזמין אימון אישי, קבוצתי או אימון לזוג.

האורחים יכולים לבחור לעבוד עם סם בתוך חדר הכושר או ברחבי תל אביב היפה.