חזרה לעמוד אמנות ותרבות

אוסף האומנות

אוסף האומנות בנורמן תל אביב כולל עבודות של אמנים ישראלים מובילים בימינו, בעלי שם בינלאומי. היצירות עצמן הן ממגוון תחומים: תקשורת, ציור, פיסול, דפוס, צילום וטקסטיל, והן לא רק עומדות בפני עצמן, כשלכל אחת אופי ייחודי משלה, אלא גם משרתות את התמה המרכזית של האוסף: לשקף ולגלם את השכבות הארכיאולוגיות הרבות של המבנים.
אחד מההישגים הרבים של הקולקציה הוא האופן המושלם וההרמוני שבו כל יצירה מקושרת לחומרים ולרכיבים השונים של עיצוב הפנים והריהוט.
ניתן לרכוש עבודות של אמנים אלו דרך שירות קונסיירז' האמנות המיוחד של נורמן.

שירות קונסיירז' אומנות

שירות קונסיירז' האמנות מסייע לאורחים המעוניינים לרכוש יצירה מהאוסף, ובנוסף מאפשר למעוניינים בכך להיחשף לסצנת האמנות בתל אביב באמצעות הרצאות של אמנים וסיורי אמנות מותאמים אישית בגלריות ובסדנאות של אמנים בקרבת המלון. סיורי האמנות מועברים על ידי תמר דרזנר, אוצרת האמנות של הנורמן.

ביטוי ויזואלי של הנורמן

נורמן תל אביב עבר שיפוץ על ידי האדריכל יואב מסר, שהצליח לשמר את המבנה המקורי יחד עם המסורת הייחודית לשכונה, הכוללת עיצוב אקלקטי, מודרני ומבני באוהאוס. עיצוב הפנים, אותו הוביל דיויד ד'אלמדה מחברת "סגרדה", לוכד את האלגנטיות המכובדת של שנות ה-20 במאה הקודמת, תוך שילוב מיומן עם האווירה הים תיכונית הייחודית של ימיה המוקדמים של תל אביב.

אמנים המוצגים בדה נורמן

אוסף ס.ת-ארט של סרג' תירוש